Louis Jourdan

Louis Robert Gendre

7,1
1 078 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Louis Jourdan

który, jak żaden inny zagrał Hrabiego Monte Cristo. Urzekający w Gigi, przystojny, elegancki prawdziwy "arystokrata"

jas_jola

Oj nie, jest aktor, który według mnie zagrał Hrabiego znacznie lepiej, a mianowicie Jacques Weber w miniserialu, którego niestety nie ma na filmwebie. Ale szczerze mówiąc, Jourdain bardziej mi się podobał jako Villefort w filmie z 1975.

alos10

A mi się bardzo podobał Hrabia z 2002, nie wiem czemu wszyscy tak jadą ten film.

alos10

Jeśli masz na myśli hiszpański serial to jest on na filmwebie.

wazka16

Nie mam na myśli serialu hiszpańskiego, ale francuski z 1979 roku. Co do Jourdaina: lepiej się moim zdaniem sprawdził w roli Villeforta w filmie angielskim z 1975 roku, tam naprawdę robił wrażenie, natomiast jego gra w Hrabim z 1961 roku trochę mnie zawiodła.

alos10

Przepraszam,pomyliło mi się.Nie chodzi mi o hiszpański a o francuski(właśnie ten,o którym mówisz).To ten:
http://www.filmweb.pl/serial/Comte+de+Monte-Cristo%2C+Le-1980-226779
Brak info.o wystąpieniu Webera,ale to na 100% ten.2 aktorów wymienionych gra w filmie,który szukasz.

wazka16

Tak, o tej ekranizacji mówiłam, dodałam Webera, ale jeszcze nie zweryfikowali. Bardzo trudno znaleźć tę ekranizację, z tego, co wiem, napisów nie ma w żadnym jeżyku, ja kiedyś przetłumaczyłam 2 pierwsze odcinki.

alos10

Tutaj jest dużo braków info.(zwłaszcza jeśli chodzi o stare filmy lub te mniej znane).A serial widziałam w oryginale na YT(z resztą nadal tam można obejrzeć i kilka innych wersji też).Pozdrawiam.

jas_jola

Polecam obejrzeć "HMCH" w wersji z Jean Marais.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones