PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806}
6,8 32 235
ocen
6,8 10 1 32235
4,9 11
ocen krytyków
Moonraker
powrót do forum filmu Moonraker

Niestety to nie to

ocenił(a) film na 4

W ramach przygotowań do QoS postanowiłem obejrzeć jeszcze raz tą część przygód Bonda. Film widziałem wcześniej tylko raz czy dwa i uważałem go za najsłabszą cześć cyklu(zdetronizowaną przez "Die Another Day"). Ocena 5/10, którą kiedyś wystawiłem była naciągnięta przez sentyment do serii oraz całkiem udane(jak na tamte czasy) efekty specjalne.
Po niedawnym seansie muszę niestety podtrzymać tą ocenę. Film jest po prostu głupkowaty, nawet jak na bonda z Moore'm. Rozumiem że po ogromnym sukcesie "The Spy Who Loved Me" producenci postanowili nieco jeszcze zarobić na motywach z tamtego filmu. Ale dr Goodhead nie umywa się do XXX, a wątek Buźki kompletnie skopano, robiąc z tego tandetną parodię.
Podsumowując...mam nadzieję, że Bond już nigdy nie poleci w kosmos, żeby zniszczyć niczym Luke Skywalker coś ala Gwiazda Śmierci.

ocenił(a) film na 10
Soja

wystarczy trochę ruszyć mózgownicą dodali takie rzeczy ponieważ technologia kosmiczna się rozwijała w latach 70 budowano wahadłowce które naprawdę wystartowały po raz pierwszy w 1981 roku a wcześniejszej w 1974 co miało premierę? wystarczy to połączyć marzenia ludzi o latających samochodach i innych technologiach rodem sf pozwalają na tworzenie fikcji tego typu a przede wszystkim to nie ma być realistyczny film to james bond który jest badassem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones