PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806}
6,8 32 222
oceny
6,8 10 1 32222
4,9 11
ocen krytyków
Moonraker
powrót do forum filmu Moonraker

Oglądając ten film zadawałem sobie jedno pytanie.Kiedy James Bond zamienił się w Gwiezdne Wojny?Gdy zobaczyłem,jak z amerykańskiego wahadłowca wylatują kosmiczni komandosi i strzelają do żółtków z blasterów,padłem.Ten film to już nie jest gatunek szpiegowski,to jakieś SCIENCE-FICTION!!

ocenił(a) film na 5
jporuba

Każda część ma coś z SCI-FI. Ale ta jest wyjątkowo nieudana. Nudna, przewidywalna i głupia humorystyczna postać buźki.

ocenił(a) film na 2
jporuba

Tandeta i kicz do kwadratu. Gdy oglądałem tą część po raz pierwszy myślałem że to parodia bonda z Rogerem Moorem. To najgorsza część w histori nie licząc tej z Georgem Lazenby.

ocenił(a) film na 2
Aldon

Damn right. ,,W tajnej służbie JKM" i ,,Moonraker" to dwie zdecydowanie najsłabsze odsłony przygód 007. Oczywiście z opinią jest jak z dupą-każdy ma swoją, tak też traktuję moje zdanie w tej kwestii.

ocenił(a) film na 1
Hedman

naprawdę nie wiem skąd te wasze wysokie oceny...

ocenił(a) film na 10
sol82

wystarczy trochę ruszyć mózgownicą dodali takie rzeczy ponieważ technologia kosmiczna się rozwijała w latach 70 budowano wahadłowce które naprawdę wystartowały po raz pierwszy w 1981 roku a wcześniejszej w 1974 co miało premierę? wystarczy to połączyć marzenia ludzi o latających samochodach i innych technologiach rodem sf pozwalają na tworzenie fikcji tego typu a przede wszystkim to nie ma być realistyczny film to james bond który jest badassem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones